O mnie

Cześć!

Jestem Asia i uwielbiam opowiadać historie. Cieszę się, że tu jesteś! Pozwól, że powiem Ci parę słów o sobie, a potem o blogu.

Początki

Życie płata figle. Gdy w 2013 roku założyłam bloga i kupiłam pierwszy aparat nie wiedziałam, że będzie to mój sposób na życie. Po jakimś czasie zapał minął, a ja postanowiłam skupić się na innych rzeczach. Nie powiedziałabym wtedy, że to właśnie w ten sposób będę pracować.

Co się zmieniło?

Na kilka lat odłożyłam aparat, usunęłam bloga i zbierałam doświadczenie. Studiowałam, pracowałam, poznawałam ludzi. W międzyczasie zdążyłam rozpocząć nowy kierunek studiów i… rzucić dotychczasową pracę. Wracam do korzeni, czyli tego, co dawało mi największą frajdę. Jeśli ciekawią Cię nie tylko moje teksty, ale i fotograficzne poczynania, efekty znajdziesz tutaj.

www.lukaszpiecyk.pl

Co znajdziesz na blogu?

Opowiadam o tym, co dla mnie jest ważne i co może stać się ważne dla innych. Dlatego znajdziesz tu historie osób, które być może zainspirują Cię do działania. Pojawi się też kilka słów o tym, jak przejść od biernego inspirowania do działania. A poza tym… chcę Cię rozbawiać, skłaniać do refleksji i pokazywać, jak ważna jest równowaga we wszechświecie i w życiu. 

Rozgość się!

Jeśli chcesz na bieżąco wiedzieć, co u mnie, zajrzyj na mój fanpage lub profil na Instagramie. Będę tam publikować zapowiedzi nowych wpisów. Chyba nie chcesz, żeby coś Cię ominęło?

Miłego dnia,
A.